המלצות

חודשים רבים נאנקתי מכאב ממוקד באזור הצלעות. אחרי אינספור רופאים, צילומים ואבחונים הגעתי מיואשת וללא ציפיות לד”ר צביאלי להתייעצות נוספת. נוסף על העובדה שצביאלי היה הרופא היחיד שהצליח לאתר את מקור הכאב ולהעלים אותו לאחר שלושה טיפולים בלבד, הוא גם היה אחד הבודדים שהבינו שמדובר במשהו גדול יותר, מחלה ‘שקופה’ וידועה לשמצה- פיברומיאלגיה. מאותו מפגש ראשון ועד היום-יותר משנתיים- אני מטופלת קבועה בטכניקת דיקור שריר. צביאלי עוזר לי להפוך את המציאות הכואבת שלי לנסבלת, הודות ליכולת המופלאה והנדירה שלו להקשיב לדבריי כמטופלת לצד התייחסות לממצאים הפיזיים, וזה לדידי, הבסיס לרפואה לה כולנו כחולות שואפות: מקצועית ואנושית. כן ירבו.

סופי סולומון

אומרים עלינו מהאינטרנט

אחד המעולים!
זריקת גריז קטנה לברך ואני מתהלך בלי כאבים נוראיים.

מוטי זלזר

שלום, קוראים לי שרית ואני מכירה את ד”ר אורן צביאלי כבר הרבה מאד שנים. אני זוכרת שעוד מהפעם הראשונה שהגעתי אליו, מייד הרגשתי שהוא אחד הרופאים הנדירים.
ההקשבה, האיכפתיות, האמפתיה, הסבלנות והמקצועיות הגבוהה תמיד מאפיינים כל ביקור אצלו. ממליצה מכל הלב על ד”ר אורן.

שלום, קוראים לי שרית ואני

וערבבתי אתמול נוגדי כאבים מ”כל טוב” שהפילו אותי לשינה במיטה עדהיום בסביבות 15, קמתי כמו חדשה, כמו שלא הייתי כבר חודשים רבים. פתאום אני יכולה להזיז את הראש לכל הכיוונים!! פשוט מדהים!! כאילו שהחזרת לי את הגמישות של כל סיבי השרירים והם ארוכים בכמה ס”מ. המון המון תודה!!

רופא ואדם. שילוב של מקצועיות ומצויינות עם יחסי אנוש יוצאי דופן!

מומחה בתחומו! תוצאות יוצאות דופן!

אושר קידר

רופא ואדם. שילוב של מקצועיות ומצויינות עם יחסי אנוש יוצאי דופן!

מתי זיו

אורן רופא מקצועי עם אבחנות מהירות ומאוד מדוייקות. הוא הכיר לי את הדיקור הרפואי והצליח לשחרר מכאובים שליוו אותי במשך 3 שנים, בטיפול אחד בודד, כמו קסם. אני מאוד מעריכה את העבודה המקצועית שלו וממליצה עליו לכל המתרגלים שלי

עדי עזריה